HOMEDENÍK ■ TENTO BLOG PRAVIDLA
:: Na blogu probíhá rekonstrukce ::

Cheaty TR IV.

26. února 2011 v 12:22 | Noxx
U starších TR dílů je to s cheaty trochu složité...
Jako první se musíte otočit čelem na sever (poznáte podle kompasu v inventáři)
Za druhé se podívejte znovu do inventáře na kompas a POZOR !!! Kompas musí být trochu více průhledný než předtím, pokud né, zkuste trochu natočit Laru různým směrem a zkoušejte ;)

Pro PC:
Všechny zbraně
Pořád buďte na severu a mějte průhledný kompas. V inventáři najeďte jenom na velkou lékarničku a podržte písmena na klávesnici W + E + A + P + O + N + S, poté vyjeďte s inventáře a je to.
Všechny věci
Lara stojí na severu a máte průhledný kompas, tentokrát najeďte na malou lékarničku a podržte písmena na klávesnici G + U + N + S, a poté vyjeďte s inventáře.
Přeskočit úroveň
Opět to samé (viz. cheat 1.) Najeďte v inventáři na obrázek LOAD GAME a držte H + E + L + P, pak zavřete inventář a přeskočíte na další úroveň.

Pro PS:
Neomezené zbraně
Lara stojí na severu a máte průhledný kompas. Jděte do inventáře a najeďte na velkou lékarničku. Držte L1, L2, R1, R2, Šipku dolů, poté stiskněte trojúhelník.
Všechny věci
Opět Lara stojí na severu a máte průhledný kompas. Jděte do inventáře a najeďte na malou lékarničku. Držte L1, L2, R1, R2, Šipku nahoru, poté stiskněte trojúhelník. Budete mít vše ;)
Přeskočit úroveň
Opět Lara stojí na severu a máte průhledný kompas. Najeďte v inventáři na obrázek LOAD GAME. Držte L1, L2, R1, R2, Šipku nahoru, poté stiskněte trojúhelník. Zavřete inventář a přeskočíte na další úroveň.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.